(095) 497-48-41
Українська  Русский  English 
Главная
Регистрация
Вход
Новости
Объявления
Поиск
СРЕДСТВАМИ САЙТА
GOOGLE
Loading
Блог / Новости
26.05.2016 13:08:26
Warhammer 40000: Armoured containers
Breaking news!  GW випсуает самую нужную в мире штуку! Контейнеры! Маст хев в любом ростере! 
11.05.2016 09:41:48
Warhammer: Silver Tower
Новый квест во вселенной Вархаммер АоС,  сотличными миниатюрами и крутыми артами! Ждем подробностей по правилам.
04.05.2016 12:02:35
10.03.2016 12:57:04
Warhammer 40000: Dethmatch Overkill
Что-то странное происходит на Гхозар Квинт. У населения сырьевого планетоида появились странные привычки и подозрительная ...
15.02.2016 15:35:00
Подписаться на новости:
или RSS 2.0
НАШИ АКЦИИ
HobbyWorld.com.ua Настольные Игры Warhammer 40000, Миниатюры, Фигурки
Соцсети
 
НАШИ ПАРЕНЕРЫ
ПОКРАСКА Warhammer 40000 - 25


Блог / Новости RSS 2.0

Фото новых тиранидов

В сети появились фото нового White Dwarf!


WD

WD

WD

WD

WD

WD

Тираниды!

По слухам уже очень скоро нас ожыдают новые релизы тирандов от Games Workshop!

Forge World: Solar Auxilia Dracosan Transport

SOLAR AUXILIA DRACOSAN ARMOURED TRANSPORT и SOLAR AUXILIA TANK CREW доступны для предзаказа на сайте Forge World. В продаже с 30 октября.

FW

FW

FW

Warhammer: The End Times:Glottkin

Warhammer FB: Glotkin

В интернете появилась фотография армии Нургла, на которой изображена огрмная миниатюра Glotkin.
FB

FB

Новинки от Forge World

Новые миниатюры от Forge World! Solar Auxilia Lasrifle Section.

fw

fw

fw


Также новые контемпторы Альфа Легиона и Несущих Слово:

fw

fw

Warhammer FB: Chaos Moggoth Lords

Games Workshop выпустили новые миниатюры для мира Warhammer Fantasy Battles. Большые, демонические, ездовые Нурглецы!

FB

FB

FB

Black Library- программа лояльности

Black Library запустили у себя извращенную программу лояльности, как раз в стиле GW. За каждые 45 фунтов потраченные на вахачтиво, покупатель получает service stud (1 шт.). Набрав 6 шт., т.е. потратив 270 фунтов, до 15 апреля следующего года - вы получите эксклюзивное Первое Издание книжки про Лемартеса. Покупки сделанные до начала акции не учитываются.

BL

Magic: The Gathering Strategy Board Game

Осенью 2015 года выйдет настольная игра с миниатюрами, вселенной известного сеттинга Magic: The Gathering. Игрокам предложат перенестись на просторы Шандалара и побороться с соперниками в роли пяти знаменитых мироходцев.

 

Для победы надо избавиться от всех противников, грамотно перемещая по игровому полю вызванных существ и своего мироходца, а также используя его уникальный набор заклинаний и способностей. Игровое поле от партии к партии меняется за счёт модульности и наличия элементов местности и глифов силы.

 

MTG

MTG

http://cs623826.vk.me/v623826607/543f/L8L0g_0ne7w.jpg

Новые фото White Dwarf

В новом White Dward появились фотографии нурглитских монстров!


WD

WDWD

  << пред   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   след >>

Від краю до краю перетвори свій стіл на поле епічної битви!

Перетвори порожню поличку на виставкову площу своїх унікальних мініатюр, зібраних і пофарбованих тобою особисто!

А допоможе у цьому Hobbyworld.


На сторінках порталу знайдеться будь-що на будь-який смак для найвибагливіших поціновувачів варґейму (якщо ви розумієте про що ми...).


Життєві і творчі шляхи таких провідних виробників варґеймів, як Games Workshop, Forge world, Warlord Games, Legendarion, Infinity, Privateer Press перетнулися на порталі Hobbyworld, щоб вам зі зручністю і максимальною оперативність вдалося відшукати саме те, що потрібно.


Приготуйтеся осягнути шалене різноманіття найнеймовірніших ігрових світів. Пориньте у фантастичне протистояння WARHAMMER 40000 на боці пафосних Space Marines, у одному із багатьох його орденів (Black Templars, Dark Angels, Blood Angels, Space Wolves). Відчуйте себе безкомпромісним інквізитором, ставши одним із Grey Knights та Witch Hunters чи вступіть у лави незлічимих полків Imperial Guard. Або обирайте будь-яку іншу расу: Chaos Daemons, Chaos Space Marines, Dark Eldar, Eldar, Necrons, Orks, Tau Empire, Tyranids. Знайдуться фігурки, моделі і атрибутика до будь-якої раси.


Надаєте перевагу WARHAMMER Fantasy Battle? Розбираєтеся у тонкощах і особливостях усієї множини рас цієї франчайзи? Спробуйте замовити щось, чого у нас нема! Адже представлені мініатюри по усіх расах: Beastsmen, Bretonnia, Daemons of Chaos, Dark Elves, Dwarfs, High Elves, Lizardmen, Ogre Kingdoms, Orcs & Goblins, Skaven, The Empire, Tomb Kings, Vampire Counts, Warriors of Chaos, Wood Elves.


Середзем’я чекає на героїв зі світлим розумом і полум’яним серцем, на лиходіїв із чорними душами і темними бажаннями. Чудові мініатюри по світу THE LORD OF THE RINGS Толкіна чекають на своїх власників. Боротьба добра і зла розпочнеться з твоєї волі і саме тобі доведеться опанувати ельфійську магію і відчути швидкість ґондорських стріл, випробувати нестримність демонів та руйнівну потугу драконів. 


Крім того ми пропонуємо безліч унікальних фігур на різноманітну тематику – кіно, анімація, військові мініатюри, улюблені герої відеоігор, фантастичні та фентезійні персонажі від знаних світових виробників: DC UNLIMITED, HOT TOYS, KOTOBUKIYA, MCFARLANE, NECA. Унікальність фігур непереоцінима, оскільки кожну серію випускають лише раз і нагода придбати щось більш цінне колекційно трапляється дуже рідко. А відчуття від крутизни вигляду фігурок на твоїй поличці важко описати. Це треба бачити, адже вони немов живі герої, що виринули у дійсність із гри чи кіно.


Готові, професійно пофарбовані, можна відразу ставити на поличку, металеві!!! МАСШТАБНІ МОДЕЛІ від виробника FORCE OF VALOR: танки, літаки, автомобілі та гелікоптери. Збери свою армію у власній квартирі!


Замовляй просто зараз і наші працівники зроблять усе, щоб ти отримав свої фігури у найкоротший термін.