+380 (63) 436 77 96
Українська  Русский  English 
Главная
Регистрация
Вход
Новости
Объявления
Поиск
СРЕДСТВАМИ САЙТА
GOOGLE
Loading
Блог / Новости
04.12.2020 19:44:27
INDOMITUS ВНОВЬ В НАЛИЧИИ!!!!
В прошлый раз многие не успели приобрести этот замечательный набор. У вас появился ещё один шанс. Хватайте, пока в наличии!
02.11.2020 19:20:42
Новинки 9-й редакции
На сайте уже представлены Некроны и Ультрамарины 9-й редакции. Просим к столу. Дальше больше вкусняшек.
28.08.2020 13:16:32
9-я редакция уже туть!
Стартеры 9-й редакции, а так же наборы красок к ним, уже в наличии. 
17.08.2020 11:39:15
Масштабное обновление Warhammer 40K
Рады сообшить, что к нам приехало большое пополнение модельного ряда Warhammer 40000. Основная часть продукции уже на сайте, но продолжаем ...
04.05.2020 19:43:47
Пополнение Finecast миниатюры
Рады сообщить вам что у нас произошло масштабное обновление finecast миниатюр! Наличие миниатюр актуально, поспешите забрать свою копию! ...
Подписаться на новости:
или RSS 2.0
НАШИ АКЦИИ
HobbyWorld.com.ua Настольные Игры Warhammer 40000, Миниатюры, Фигурки


Блог / Новости RSS 2.0

INDOMITUS ВНОВЬ В НАЛИЧИИ!!!!

В прошлый раз многие не успели приобрести этот замечательный набор. У вас появился ещё один шанс. Хватайте, пока в наличии!

Новинки 9-й редакции

На сайте уже представлены Некроны и Ультрамарины 9-й редакции. Просим к столу. Дальше больше вкусняшек.

9-я редакция уже туть!

Стартеры 9-й редакции, а так же наборы красок к ним, уже в наличии. 

Масштабное обновление Warhammer 40K

Рады сообшить, что к нам приехало большое пополнение модельного ряда Warhammer 40000. Основная часть продукции уже на сайте, но продолжаем добавлять новые позиции.

Пополнение Finecast миниатюры

Рады сообщить вам что у нас произошло масштабное обновление finecast миниатюр! 
Наличие миниатюр актуально, поспешите забрать свою копию! :)

Black Friday!

Чёрная пятница уже завтра! Только 29.11, успей закупиться вахой со скидками -10% на всю продукцию магазина!

Вже майже дочекались! Нова ера фарбування мініатюр вже не за горами!

Вже ось-ось в Україну заїде нова серія фарб від CITADEL та оновиться поточна!

Нові кольори


З 2012 вийшло БАГАТО нових моделей, тож вихід нових фарб та розширення кольорової палітри призначине спростити вам життя та дати ще більше можливостей ніж раніше!

Контрасти!


Новий тип фарб, який змінить ваше відношення до процессу фарбування мініатюр! Набридло грати сірим пластиком, а часу зовсім немає? За допомогою нової лінійки фарб реально пофарбувати цілу армію за тиждень! Не треба багато різноманітних відтінків одного кольору - контрасти створять тіні там, де вони мають бути та лишать більш світлий відтінок на відкритих пласких ділянках, створюючи природні хайлайти. Правила змінюються! Час робити один товстий шар!(Пробач, Дункане)

Warhammer 40000: Armoured containers

Breaking news!  GW випсуает самую нужную в мире штуку! Контейнеры! Маст хев в любом ростере! 

Warhammer: Silver Tower

Новый квест во вселенной Вархаммер АоС,  сотличными миниатюрами и крутыми артами! Ждем подробностей по правилам.


Warhammer 40000: Deth from the Skies


Новинки - Death from the Skies Новая книга Death from the Skies с обновленными и дополненными правилами на все модели летунов всех армий WH40k, новые способности этих моделей, а так же детальные правила на воздушную дуэль, которая происходит когда модели еще не вышли на стол! Новые варианты уже известных моделей: - SM Stormhawk Interceptor - можно собрать как Stormtalon. - Orkz Wazbom Blastajet - можно собрать как Burna-Bommer или Dakkajet.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   след >>

Від краю до краю перетвори свій стіл на поле епічної битви!

Перетвори порожню поличку на виставкову площу своїх унікальних мініатюр, зібраних і пофарбованих тобою особисто!

А допоможе у цьому Hobbyworld.


На сторінках порталу знайдеться будь-що на будь-який смак для найвибагливіших поціновувачів варґейму (якщо ви розумієте про що ми...).


Життєві і творчі шляхи таких провідних виробників варґеймів, як Games Workshop, Forge world, Warlord Games, Legendarion, Infinity, Privateer Press перетнулися на порталі Hobbyworld, щоб вам зі зручністю і максимальною оперативність вдалося відшукати саме те, що потрібно.


Приготуйтеся осягнути шалене різноманіття найнеймовірніших ігрових світів. Пориньте у фантастичне протистояння WARHAMMER 40000 на боці пафосних Space Marines, у одному із багатьох його орденів (Black Templars, Dark Angels, Blood Angels, Space Wolves). Відчуйте себе безкомпромісним інквізитором, ставши одним із Grey Knights та Witch Hunters чи вступіть у лави незлічимих полків Imperial Guard. Або обирайте будь-яку іншу расу: Chaos Daemons, Chaos Space Marines, Dark Eldar, Eldar, Necrons, Orks, Tau Empire, Tyranids. Знайдуться фігурки, моделі і атрибутика до будь-якої раси.


Надаєте перевагу WARHAMMER Fantasy Battle? Розбираєтеся у тонкощах і особливостях усієї множини рас цієї франчайзи? Спробуйте замовити щось, чого у нас нема! Адже представлені мініатюри по усіх расах: Beastsmen, Bretonnia, Daemons of Chaos, Dark Elves, Dwarfs, High Elves, Lizardmen, Ogre Kingdoms, Orcs & Goblins, Skaven, The Empire, Tomb Kings, Vampire Counts, Warriors of Chaos, Wood Elves.


Середзем’я чекає на героїв зі світлим розумом і полум’яним серцем, на лиходіїв із чорними душами і темними бажаннями. Чудові мініатюри по світу THE LORD OF THE RINGS Толкіна чекають на своїх власників. Боротьба добра і зла розпочнеться з твоєї волі і саме тобі доведеться опанувати ельфійську магію і відчути швидкість ґондорських стріл, випробувати нестримність демонів та руйнівну потугу драконів. 


Крім того ми пропонуємо безліч унікальних фігур на різноманітну тематику – кіно, анімація, військові мініатюри, улюблені герої відеоігор, фантастичні та фентезійні персонажі від знаних світових виробників: DC UNLIMITED, HOT TOYS, KOTOBUKIYA, MCFARLANE, NECA. Унікальність фігур непереоцінима, оскільки кожну серію випускають лише раз і нагода придбати щось більш цінне колекційно трапляється дуже рідко. А відчуття від крутизни вигляду фігурок на твоїй поличці важко описати. Це треба бачити, адже вони немов живі герої, що виринули у дійсність із гри чи кіно.


Готові, професійно пофарбовані, можна відразу ставити на поличку, металеві!!! МАСШТАБНІ МОДЕЛІ від виробника FORCE OF VALOR: танки, літаки, автомобілі та гелікоптери. Збери свою армію у власній квартирі!


Замовляй просто зараз і наші працівники зроблять усе, щоб ти отримав свої фігури у найкоротший термін.